Akcie

  

Všetkých Vás srdečne pozývame na "Urbankovskú zábavu pod holým nebom", ktorá sa uskutoční dňa 30. mája 2015, to je v sobotu v obci Bojná pri kaplnke sv. UrbankaDo tanca Vám bude hrať živá a o občerstvenie a dobré pitie bude samozrejme postarané. Taktiež sa môžete tešiť na čerstvo pokosený tanečný parket :)  Začiatok je o 20:00 hod, vstupné je 2 eurá.

Prídite sa príjemne zabaviť, tešíme sa na Vás! :)


Všetkých Vás srdečne pozývame na druhý závod s názvom NEFTAK RACE BOJNÁ, ktorý sa uskutoční 20.septembra 2014 na Bojnej, na ďalšej novovybudovanej trati. Tentoraz sa bude jazdiť na trati dlhej približne 1000 metrov s prevýšením asi 160 metrov. Na trati je veľké množstvo rozličných skokov, nechýba ani drop či gap (obchádzky budú samozrejme pripravené :). Cieľ bude tentokrát pri Ranči pod Babicou na ihrisku. Cena štartovného + vývozu je 10 eur. Pre jazdcov je spustená registrácia, link nájdete tu, alebo aj na facebook-u. Ochutnávku trate nájdete tu. Pretekári majú občerstvenie samozrejme v cene štartovného.

Prídite si zajazdiť, príjemne sa zabaviť,pozrieť sa na jazdcov, či len tak poprechádzať do prírody. Všetci Ste vítaní :)


D&F Team Bojná Vás všetkých srdečne pozýva na "Urbankovskú zábavu pod holým nebom", ktorá sa uskutoční 24.mája 2014 (sobota) v obci Bojná hore na Vinohradoch (lokalita NEFTAK kde sa konal 1.ročník NEFTAK RACE BOJNÁ). Do tanca Vám bude hrať živá hudba z mobilného pódia, o občerstvenie bude postarané (aj zapiť aj zajesť) a taktiež bude pre Vás pripravený čerstvo pokosený tanečný parket :). Začiatok je o 20:00 hod. a vstupné 2 eurá. Tešíme na Vás všetkých, prídite sa príjemne zabaviť..


Všetkých Vás srdečne pozývame na 1. ročník NEFTAK RACE BOJNÁ, ktorý sa uskutoční 12.apríla 2014 na Bojnej, na novovybudovanej trati na vinohradoch. Pre jazdcov je spustená registrácia, link nájdete na facebook-u, tu na stránke v aktualitách alebo stačí kliknúť na odkaz, ktorý je nižšie. Cena štartovného + vývozu je 10 eur. Pretekať sa bude na trati dlhej približne 900 metrov s prevýšením asi 50-70 metrov. Je to stredne rýchla, technická trať, náročná na kondíciu. Videoprehliadku trate nájdete tu (na trati je pár kozmetických zmien, nič zásadné). Pre prvých troch sú pripravené vecné ceny od našich sponzorov a pre víťaza každej kategórie aj NEFTAK RACE cena :). Pretekári majú zabezpečené aj občerstvenie.

Tešíme sa na Vašu účasť, či už v roli pretekára alebo diváka :)..

Registrácia pretekárov na:  

https://docs.google.com/forms/d/1OWIR_qdByfLyr3n0X4A0cnLL17dcJltafimSl2tQULs/viewform